Współczesny szpital prywatny PoznańWspółczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się właściwie nadzwyczaj dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich szukających profesjonalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono znawców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Szpital wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, jakie w szpitalu można zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.

Szpital specjalizuje się nie https://medpolonia.com.pl jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, niemniej jednak również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W jednostce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka dysponuje najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: wydajną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel dba o to, by pacjenci czuli się w samej rzeczy komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top