Szpital Medpolonia proponuje szereg usług W szerokiejNowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w rzeczy samej niezwykle właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich poszukujących profesjonalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono profesjonalistów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje także pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań gastroskopia poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Szpital realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są także te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, jakie w szpitalu wolno wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ofercie posiada szpital.

Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, ale również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W jednostce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel dba o to, żeby pacjenci czuli się w istocie komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top